21658
/     Çıkış noktası olarak, işverenlerimize kendilerini ait hissedebilecekleri mekanlar yaratabilmek amacıyla, en önemli bilgileri, yine onlarla ile birlikte çalışarak, onların zevkleri, yaşam tarzları, ihtiyaçları, hobileri , fikirleri hem mekan, hem de obje tasarımları için temel teşkil etmektedir.

     Tekstür, estetik, oran, kütle, renk, fonksiyon gibi mimari bir baz ile işverenlerimizden edindiğimiz verileri birleştirerek, empatik yaklaşımımızla mekanları gerektiğinde çoklu alternatifli olarak projelendiriyoruz. Optimum projelendirme, sürprizlere meydan bırakmayan, doğru ve yerinde malzeme seçimi, aynı malzeme için en az 3 yerden alınan teklif ile fiyat analizi karşılaştırması, bütçenin yönlendirilmesi, imalat projeleri, uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslim, tüm bu süreçlerde organizasyonun öneminin ve halkalardan birindeki hatanın tüm projenin bütünlüğünü bozacağını düşünüyoruz. Tüm bu uğraşlar sonucunda her mekana özel, bir hikaye ortaya çıkıyor ve bu hikayeyi özenle seçilmiş aksesuarlarla tamamlıyor, daha da kişiselleştiriyor ve esas sahiplerine teslim ediyoruz.

   
     Bu hizmetimizi, daha limitli olmakla beraber mekansal, daha az detaya inerek ve kaba inşaata dokunmadan gerçekleştiriyoruz. Tavsiye edilmeyi önemsiyor, projeleri, mimarlık sanatı ve bilimin öngördüğü kurallar ile müşteri tercih ve ihtiyaçlarının belirlediği sınırlar arasındaki en optimum noktada, müşteri memnuniyeti odaklı uyguluyoruz. Bu yüzdendir ki her projemizde, işverenlerimizle birlikte dostluk bağımız gerçek ve samimi duygularla birleşiyor. Ortaya çıkardığımız değer bizi de ailenin bireyi gibi, kendi işimizmiş gibi hassasiyet ve sahiplenme arzusuyla şevklendiriyor.
   

   

  "Comoditaperpetuitabellezza"
  ''1,618 Altın Oran Kuramını, tasarımlarımızın en ince ayrıntısına kadar uygulamaya, yapıya, mekana, objeye değer ve anlam kazandırmak için çalışıyoruz.''

  Vedat Tozyılmaz
  KURUCU/OWNER